GALXE DAO TÜRK TOPLULUĞU 🇹🇷

Şey yapalım arkadaşlar herkes kendi hesabından post paylaşsın birbirimizin postlarına beğeni atalım. Alıntılayalım falan badge görevlerini yapalım.Badgeleri bilmeyen varsa kısaca ilk beğenini alıyorsun ilk post atıyorsun 10 gün giriş yapıyorsun 20 post at her biri en az bir beğeni alsın vs gibi görevler ile rozet toplayalım. Bu saydıklarımın hepsi birer rozet zaten rozet kazandıkça bildirim geliyor. Şimdilik işe ilk post atma ile başlayalım. Günlük beğeni limiti var şuan doldurduğum için beğenemeyeceğim ama yarın yanıt veren herkesin profiline girip post atanların postlarını beğeneceğim.

9 Likes

Elimden geldiği kadar destek vereceğim.

4 Likes

Sağol dostum çok iyi düşünmüşsün :+1: :wave:

4 Likes

güzel, hep birlikte aktif kalalım

4 Likes

Aynen hocam katılıyorum.

3 Likes

@Naderamiripour beğenilere direkt dönüyor buraya not etmiş olayım etkileşim verin arkadaşı tanımıyorum amacım karşılıklı etkileşiminizi sağlamak.

3 Likes

Beğeniyorum ama etkileşim sağlamamız lazım hocam

4 Likes

İyi insanlar buraya toplanmış. Teşekkürler arkadaşlar.

4 Likes

Hepinize merhaba arkadaşlar

3 Likes

merhaba dostum o senin iyiliğin güzelliğin biz sana iyi niyetinden dolayı teşekkür ederiz.

3 Likes

Merhaba Arkadaslar… bir sorun var ve bunu bir türlü cözemedim… yasayan varsa nasil cözdügünü paylasirsa sevinirim… son bir fahtadir AVILAIBLE TO CLAIM tusu calismiyor … böyle olunca claim edilecekleri göremiyorum …? yardimci olacak var mi ?

3 Likes

Merhaba ben de yeni biri olarak Galxe den çok şey bekliyorum. Teşekkürler :sweat_smile:

1 Like

aynı hatayı alıyorum ara ara düzeliyor bazen oluyor sanırım sistemsel sadece senle ilgili birşey değil

2 Likes